Partnerinin kaç eski sevgilisi olduğunu öğrenen kadın penisine bıçak sapladı

Asya ülkesi Filipinler’in başkenti Manila’da yaşanan bir olay, “bu kadar da olmaz” dedirtti…

Manila’da evsiz olan bir çift alkol aldıkları sırada eski ilişkileri ve kaç tane eski sevgilileri oldukları hakkında konuşmaya başlayınca ortam bir anda gerildi. İsminin Joey Jimenez olduğu öğrenilen adam kaç tane eski sevgilisi olduğunu söyleyince öfkelenen sarhoş kadın yanındaki makası partnerine sapladı.

48 yaşındaki adam kanlar içinde Romualdez Caddesi’nde kalırken adamın olay yerinden uzaklaşarak polise gittiği öğrenildi. Polis ve sağlık ekipleri adama burada müdahale etti.

Lawton Polis Karakolu Amiri Anthony Abundo, “Eski ilişkilerinden konuşmuşlar… İşin içine alkol de gelince ne olduğunu bilirsiniz ve tartışma da burada başlamış” dedi. Abundo, çiftin tam yatmak üzereyken bu konuları konuştuğunu söylerken kadının bir anda öfkelenerek makası aldığı ve sapladığı kaydedildi.

50 ESKİ SEVGİLİSİ VARMIŞ

Öte yandan yerel medya çiftin romantik bir gece geçirdikten sonra bu konuları gündeme getirdiğini aktarırken adamın “yaklaşık 50 eski sevgilisi” olduğunu söylemesinden sonra olayın çıktığı da belirtildi. Bunu öğrenen kadının birkaç saniye sakin kaldıktan sonra kırık bir makasla adama saldırdığı kaydedildi.

Saldırganın olay yerinden uzaklaştığı belirtilirken, yetkililer adamın sağ kasık bölgesinde yırtılma meydana geldiğini ve hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

Jimenez, sevgilisinden şikayetçi olmayacağını söyledi. Yapılan açıklamada, “Mağdur, şüpheliye karşı dava açmak istemiyor çünkü birlikte yaşadığı kişiyi gerçekten seviyor” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x