Kaan Urgancıoğlu doğum anını gerilim filmine benzetti! ‘Uykusuz gecelere hazır değilim’

Yargı’nın yıldızı Kaan Urgancıoğlu, 19 Haziran’da sevgilisi Burcu Denizer ile Atina’nın Türkiye Başkonsolosluğu’nda gerçekleşen nikâh töreniyle hayatını birleştirmişti.

“SÜRPRİZ”

Kendi aralarında sade bir törenle hayatlarını birleştiren ünlü oyuncu, nikâh fotoğraflarını Instagram hesabından “Sürpriz” notuyla yayınlamıştı.

ARDIÇ BEBEK DÜNYAYA GELDİ

Denizer ile Urgancıoğlu’nun bebekleri önceki sabah dünyaya geldi. Çift, 3 kilo 100 gram dünyaya gelen oğullarına Ardıç ismini verdi.

“DOĞUM ANINDA BURCU’NUN YANINDAYDIM”

Kaan Urgancıoğlu, önceki gece Maslak’taki bir hastanede gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Urgancıoğlu, “Sabah 08.29’da dünyaya geldi Ardıç bebeğimiz. Annenin de Ardıç’ın da sağlık durumu çok iyi. Ben doğum anında Burcu’nun yanındaydım. Zor bir doğum oldu, uzun sürdüğü için yorucu oldu. Film izlemek gibiydi o an. Tam sanki benim başıma gelmiyor da arka koltuktan bir gerilim filmi izliyormuş gibi oldum. Mutlu sonlu bir film izledim diyebilirim” dedi.

“YARDIMCI OLACAĞI ZAMANLAR OLACAKTIR”

Kaan Urgancıoğlu, “Uykusuz gecelere hazır mısınız?” sorusuna “Rahmetli Kayahan’ın çok güzel bir ninnisini dinledim. Yardımcı olacağı zamanlar olacaktır mutlaka ama ben uykusuz gecelere hazır değilim açıkçası” diyerek güldü. Kaan Urgancıoğlu, Ardıç için ise, “Sanırım bana benziyor” dedi.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x